Навигация

Курсы валют


Курсы НБУ на сегодня

ГлавнаяНовости

В Україні змінились правила оцінки нерухомості

Тепер українські нотаріуси будуть засвідчувати договори купівлі-продажу або обміну нерухомості тільки за наявності незалежної оцінки - в Україні набув чинності наказ Мін'юсту № 766/5, яким внесені зміни в порядок вчинення нотаріальних дій.
"Для продавців і покупців це нововведення відіб'ється на фінансовій складовій угоди. Але це рішення дає єдиний підхід до оподаткування, що дозволяє уникнути суперечок у майбутньому. Людина буде чітко розуміти, виходячи з чого вона сплатила той чи інший розмір податку", - розповіла ІАП "Столична нерухомість" нотаріус Оксана Назарчук.
За словами експертів, незалежна оцінка була і до схвалення відповідного рішення Мін'юсту. Єдине нововведення - це те, що оцінювач повинен бути приватної форми власності, суб'єктом господарювання. Оціночна діяльність з метою стягування податків (інших платежів) у передбачених законом випадках, у тому числі і при здійсненні операцій, що підлягають нотаріальному засвідченню, повинна бути винятковим видом діяльності для такого оцінювача.
Згідно з наказом, оцінювач повинен мати сертифікат суб'єкта оціночної діяльності і бути включений до Державного реєстру оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності за напрямом "оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які здійснюються відповідно до законодавства".
------------------------
заказать одежду через интернет

Тематическое видео